404 Not Found

Not Found

The requested URL /org99n.txt was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

buy window 10 key online Here you will get the 100% Genuine Windows 10 Product Activation Keys, Office 2016 Product Keys. Windows 8.1 Product keys are on promotion buywindows10key Windows 10 Home Key Office Professional Key sale buy Office Professional 2013 Key http://www.productkeysale.com buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key buy cheap office 2013 key purchase Windows 10 Professional key

projekta apraksts

«Fitness Model Latvia» ir ikgadējais, starptautiskais skaistuma un sporta konkurss, kuru rīko federācija skaistuma konkursa formātā.

Tā mērķis ir attēlot uz skatuves, modeles lomā meitenes, kuras ir iecienījušas veselīgu dzīvesveidu un sporta nodarbības, bet savu ikdienu nesaista ar modeļu biznesu. Meitenes demonstrē savu sportisko ķermeņu daili, grāciju, kā arī kustību, deju un ģērbšanās prasmes.

Sportisko modeļu ideja nav jauna, taču pēdējo trīs gadu laikā ir kļuvusi populāra Latvijā. Atšķirībā no līdzīgiem projektiem, mūsu piedāvājumam piemīt virkne idejisko mērķu.

Pirmkārt, projekta ideoloģija ietver sieviešu cīņu par vienlīdzīgām iespējām, patstāvību un neatkarību, pašpilnveides un izaugsmes iespējas.

Otrkārt, ar skaistu un sportisku sieviešu palīdzību,  tiek popularizēta fiziskā attīstība un lauzti modeļu biznesa stereotipi, kuriem ar veselīgu dzīvesveidu nav nekā kopīga.

2015. gadā konkurss notika Liepājā, bet 2016. gadā par norises vietu ir izraudzīta Jūrmalas pilsēta — interesants un pasaules sabiedrības uzmanības vērts galamērķis.

Darbs pie projekta ilgs desmit mēnešus un rezultēsies krāšņā šovā 19. novembrī. Uz skatuves būs redzamas ne tikai mūsu projekta modeles, bet arī ielūgtie mākslinieki, mūziķi. Projekta noslēgums apvienos modes skati un vingruma šovu, rotu mirdzumu un deju priekšnesumus, bikini raundu un ķermeņu plastikas defilē, taču galvenajā lomā būs meitenes, kuras spēj pārvarēt savas bailes un kompleksus.

2015. gadā projekts pierādīja sevi kā veiksmīgu pasākumu plašai auditorijai, tāpēc šogad vēlamies to veidot vēl plašāku.

Projekta unikalitāte izpaužas arī tajā, ka visā sagatavošanās posma laikā meitenes piedalīsies dažādos pavadošajos pasākumos, kuri sekmēs viņu vispusēju attīstību, tie būs — pazīstamu Lavijas dizaineru modes skates, spēka treniņi un dalība fitnesa sacensībās, dalība fitnesa sacensībās un darbs ar horeogrāfiem, kā arī fotosesijas un citi pasākumi.